1000 ₺ ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Teslimat!

Hakkımızda

Bozkırlılar Mismar AVM, 30 yıla yakın  gıda perakendeciliği tecrübesiyle, ilk marketini 1992 yılında Konya Eski Garaj Mevkiinde açmıştır.
Güven, kalite ve istikrarın yaratmış olduğu iş istikrarı kısa sürede 2. şubenin açılmasının temellerini atmıştır ve eski buğday pazarı civarında hizmet vermeye başlamıştır. Hızla büyüme gösteren şirketimiz toptan satış hizmetiyle toptancılar çarşısında 3. şubesi ile faaliyet göstermeye başlamıştır.
Sektörün hızla ilerlemesine ayak uydurarak 2008 yılında ilk alışveriş merkezini Karaman caddesi üzerinde 600 metrekare alanda hizmet vermeye başlayan Bozkırlılar Mismar AVM, çok zaman geçmeden Lalebahçe yolu üzerinde iki katlı toplamda 750 metre kare alanda hizmete sunmuştur.
2013 yılı içerisinde marketlerimize ek olarak birbirine bağımlı züccaciye mağazamızı Karaman Caddesi üzerindeki marketimizin hemen yanında açarak müşterimizin aradığı ürün yelpazesini daha da artırdık!
2015 yılında Hocacihan Mahallesinde toplamda 850 metrekare alanda yeni bir market açarak bölgede en fazla tercih edilen marka haline geldik.
Perakende sektörünün "Öncüsü ve Sözcüsü" olmayı hedefleyen Bozkırlılar Mismar AVM, "Üstün Hizmet, Uygun Fiyat" mottosuyla,  her gün ilk günkü heyecanla  Konya'nın en başarılı perakende markası olmak için var gücüyle çalışmalarını sürdürecektir.
chark

© 2020 Bozkırlılar Mismar AVM. Tüm hakları saklıdır.

Maximum, Bonus, Axess, World, Paraf, Mastercard, Visa, SSL
Yukarı çık